Červenec 2012


PNG 0.8 // Koblížc!

29. července 2012 v 18:22 | *En* |  PNG obrázky

*En* HIATUS...

29. července 2012 v 15:19 | *En*
Čti dál ;))

Klikací ikona pro Vanessu (mě) :D

29. července 2012 v 12:00 | Vanessa
Udělala jsem na svůj blog o zpěvačce a herečce Victorii Justice (zde) klikací ikonu. :) Dělala jsem jí ve PhotoScapu, a musím uznat, že nevypadá špatně, bože já se snad u každýho článku chválim. :D

PNG 0.7 // Cher Lloyd

28. července 2012 v 15:29 | *En* |  PNG obrázky
EDIT 15:30: OMG, až teď jsem si na tom fialovym pozadí všimla, jak je to strašně oříznutý, teď už se mi to ale předělávat neche :D Předělám to, to jo, ale až tak večer ;)
EDIT 21:04: Tak myslím, že už je to lepší, ale pořád je to takový.... Divný :/ A ty obrázky jsem přeostřila :/ Slibuju, že se polepším ;) :D

Vanessa - HIATUS

28. července 2012 v 7:00 | Vanessa |  Site News
Jelikož jedu na týden k tetě (jenom já, bude sranda :D), a nedostanu se k netu...tak možná jo, ale spíš ne, a navíc teta doma nemá PhotoFiltre (teda asi :D), tak sem dám hiatus. No, možná sem zajdu, ale každopádně přednastavim pár článků, aby se vám nestejskalo. :D Co se týče obíhání....to obstará *En*...Takže si nás NEDÁVEJTE do pozastavených blogů :)
TEN HIATUS PLATÍ OD 28. 7. DO 5. 8. BUDU SE SNAŽIT SE SEM DOSTAT, ALE NEVIM....UVIDIM, JAK BUDU CHTÍT :P :D
Zpráva pro *En*: Tahle animace s Sheldonekem je úžasná!! ♥♥ Žeru tě :* :DDD

Objednej si Layout (Vanessa)

27. července 2012 v 22:51 | Vanessa |  Objednej si...
Chceš si objednat Layout? Dobře, ale dodržuj pravidla a důkladně vyplň objednávku, nebo Layout nedělám!!!!
Pravidla:
1. Nebudeš mazat můj podpis!
2. Nebudeš na mě naléhat, jinak na vás kašlu! Až lay bude, tak bude. Pokud tedy nebude hotov do 3 týdnů a nebudu mít hiatus, napište mi, ale slušně, nééé ve stylu: "Nazdar, už 3 tejdny čekam na layout a furt nic. Hejbni s tim zlato!" nebo "Kdy bude ten layout?" nebo "A co ten layout, zlato?" Napište to slušně!!!
3. Pokud smažeš můj podpis z layoutu nebo menu, těš se, že tě nahlásim na blog.cz a zablokuju!
4. Layout budeš mít na blogu, aspoň 2 týdny...nestojím o to, že vám udělám layout na 1 den. Takový layout se dělá několik hodin, několik dnů, pokud chcete kvalitní, tak to trvá hodně dlouho! Tak na mě laskavě nenaléhejte!
5. Layout neupravíš!
6. Pokud chceš i popisky, musíš pochopit, že doba výroby layoutu se prodlouží!
7. Layout dělám blogům s autoritou....je mi jedno jaký máte layout, jde mi o to, jak umíte komunikovat s lidmi a vaše vyjadřování na blogu! A taky nechci, abyste mi tady psali.."Nevím, co jsou to popisky, klikací layout..atd. To ne!
Do komentáře napište:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Téma tvého blogu (deníčkům dělám pouze výjimečně)
4. Fotky na layout, nechci fotky, začínající na www.admin...blablabla...NE! Chci FUNKČNÍ odkaz!
5. Máš nějakou jasnou předtavu, jak by ti layout vyhovoval? Pošli mi na to odkaz, nezaručuju ti něco, jako phoshop, ale budu se snažit. :))
6. Kontakt (FaceBook, e-mail-alespoň jedno z toho, nebo i Twitter :))
7. Barvy na layout, pokud nevíš, napiš třeba nevím, nebo pomlčku :D
8. Speciální přání? (chcete na layout odkazy...jaké?)
9. Chceš popisky?
10. Chcete layout nastavit? (Pokud ano, napiš na e-mail: nickelodeon-blog@seznam.cz heslo a uživatelské jméno--nebojte blogy nekrademe, k čemu by to bylo?)
_________________________________________________________________
Layout by měl být hotový do dvou týdnů, jak už jsem uvedla výše...Ozvu se vám na blog. :) Musíte mít na blogu alespoň více jak 15 lidí za den. ;)
Ukázky:

Animace 0.6 // Bazinga

27. července 2012 v 17:17 | Vanessa |  Animace
Určitě všichni znáte seriál Big Bang Theory. :) My ho s *En* milujeme, obzvlášť Sheldona Coopera. :D A jelikož *En* mi říkala, že dělala animaci se scénou "Bazinga" :D, ale že byla moc velká, tak jsem se rozhodla, že jí udělám já. :) Dělala jsem jí ve PhotoScapu, tak snad se líbí. :D Kopírujte se zdrojem!

Avatary 0.1 // Ke$ha

27. července 2012 v 1:39 | Vanessa |  Avatary
Udělala jsem avatary s Ke$hou (určiět jí všichni znáte, hlavně díky songu Tik Tok). Musím říct, že se mi celkem líbí, ale nechci se tady nějak vychloubat. :D
xx

Colorka 0.1

25. července 2012 v 16:35 | *En* |  Colorizace
Tak jsem se poprvé po hoodně dlouhé době pustila do colorizování a vycolorizovala... No... Hodně lehký obrázek :D Tady ho máte :))